Sobota, 3 Czerwiec
Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny -

Reklama


Reklama

Andrzej Kimbar wysoko w ugrupowaniu Hołowni


W Ruchu Polska 2050 region warmińsko-mazurski odbyły się wybory wewnątrzpartyjne. We władzach ugrupowania znalazł się mieszkaniec naszego powiatu Andrzej Kimbar. Został on skarbnikiem regionu oraz przedstawicielem województwa do Rady Krajowej ugrupowania Szymona Hołowni.


  • Data:

Andrzej Kimbar to leśnik, radny z rady miejskiej w Wielbarku, który z ugrupowaniem Hołowni związany jest od stycznia 2020 roku.


Reklama

 

- Szymon Hołowania jest jedynym sensownym rozwiązaniem i szansą na zmianę tego, co dzieje się w naszym kraju – mówi Andrzej Kimbar. - Skupił wokół siebie grono nowych ludzi, którzy wcześniej nie byli zaangażowani w działalność polityczną. Mają otwarte umysły i nowe podejście do wielu spraw. Jest to doskonała alternatywa. Jeśli ktoś chciałby nawiązać z nami współpracę zapraszam do kontaktu – dodaje.

 

Zarząd regionu prezentuje się następująco:

Reklama

- Rafał Ryszczuk (przewodniczący)

- Łukasz Krumin (sekretarz)

- Andrzej Kimbar (skarbnik)

- Robert Klimowicz

- Robert Szczepański

Do Rady Krajowej wybrani zostali:

- Rafał Ryszczuk

- Andrzej Kimbar

Delegatami na zjazd krajowy zostali:

- Piotr Wasześcik

- Małgorzata Werkowska-Wiktorska

- Joanna Porucznik

- Sebastian Kosiorek

W styczniu mają odbyć się wybory do władz krajowych.

 

 Komentarze do artykułu

Haha

Celebryta (perkusista) Wielbarka wychodzi na salony :D Pewnie działa jak jego partia rozlicza się co do grosza :D Lepiej niech wstąpi do run fun czy jakoś tak.. krążyć po Wielbarku by wszyscy wiedzieli, ze biega :)

Adecco

Hołownia to kanciarz i karierowicz, a ciekawe ile na lewo leśnictwo z Wielbarka i nie tylko sprzedało na lewo drzewa.

Julka

Panie Andrzeju gratulacje myślę że lepiej pan będzie działał niż w radzie miasta Wielbark.Polityka to jednak dziwna sprawa nie wiadomo kto powinien w niej być,czy się idzie dla pieniędzy czy pomagać ludziom.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama