Czwartek, 7 Grudzień
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława -

Reklama


Reklama

54-latek z zarzutami kradzieży i włamania, sprawą zajmie się sąd


Nawet 10 lat więzienia grozi 54-latkowi ze Szczytna, który okradł mieszkankę naszego powiatu. Zabrał jej torbę, w której znajdowały się m.in.: telefon komórkowy, karta bankomatowa, dokumenty oraz rzeczy osobiste. Kobieta starty oszacowano na łączną kwotę prawie 5 000 złotych.


  • Data:

W czwartek, 13 października do szczycieńskiej jednostki policji zgłosiła się kobieta, która poinformowała, że nieznana jej osoba ukradła jej torbę, w której znajdowały się m.in.: telefon komórkowy, karta bankomatowa, dokumenty oraz rzeczy osobiste. Starty oszacowano na łączną kwotę prawie 5 000 złotych.


Reklama

 

- Kobieta poinformowała również, że z wyciągów bankowych udało jej się ustalić, że w piątek (07.10.22r.) i sobotę (08.10.22r.) należąca do niej karta bankomatowa używana była w sklepach spożywczych na terenie Szczytna – mówi sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - W toku przeprowadzonych czynności, szczycieńscy mundurowi ustalili sprawcę kradzieży.

 

 

Reklama

Okazał się nim 54-letni mieszkaniec Szczytna. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzut kradzieży, kradzieży z włamaniem na konto bankomatowe oraz usiłowania kradzieży z włamaniem na konto bankomatowe. Grozi mu do 10 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 

Przypominamy, że osoba, która posługuje się skradzioną kartą bankomatową, wypłaca z niej pieniądze bądź dokonuje taką kartą płatności podlega odpowiedzialności prawnej z art. 279§1 kodeksu karnego:

„Kto kradnie z włamaniem, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.”Komentarze do artykułu

Wąski

NIC MU NIE ZROBIĄ ZA ŚMERC DZIECKA DOSTAŁ 4.5 ROU WIĘZIENIA TO ZA KRADZIEŻ z SANEK NA WOLNOŚC

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama