Wtorek, 25 Czerwiec
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma -

Reklama


Reklama

28-letni mieszkaniec gminy Dźwierzuty zatrzymany znowu z narkotykami


28-letni mieszkaniec gminy Dźwierzuty próbował unikać konsekwencji wcześniejszego naruszenia prawa. Długo wolnością jednak się nie cieszył. We wtorek został zatrzymany przez kryminalnych. Policjanci ponownie znaleźli przy nim substancję odurzającą – tym razem amfetaminę.- 28-latek nie wykonał zasądzonej kary ograniczenia wolności za posiadania środków odurzających, w związku z czym Sąd Rejonowy w Szczytnie zastąpił ją karą 150 dni pozbawienia wolności – wyjaśnia sprawę sierżant Emila Pławska ze szczycieńskiej policji.

 

We wtorek, 23 stycznia po południu kryminalni zatrzymali poszukiwanego mężczyznę.


Reklama

 

- Policjanci znaleźli przy 28-latku substancję psychotropową w postaci amfetaminy – mówi sierżant Pławska. - Został przewieziony do komendy w Szczytnie, gdzie usłyszał zarzut. Następnie policjanci przewieźli mężczyznę do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

 

Reklama

Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych sprawca podlega karze pozbawienia wolności do lat 3, jest więc wielce prawdopodobne, że jeśli sąd się pospieszy, to młody człowiek z gminy Dźwierzuty posiedzi „hurtem” i za kolejne przestępstwo nie trzeba będzie go już szukać.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama