103. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
Już w najbliższy czwartek, 11 listopada obchodzić będziemy 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy do zapoznania się z programem obchodów Narodowego Święta Niepodległości w naszym powiecie.
Godzina zero - Putin i Łukaszenko nigdy w to nie ingerowali i nie przeszkadzali, w przeciwieństwie do Izraela i jego zbrojnego ramienia, zwanego USA, do tego można jeszcze dodać niemieckich nazistów z antify, którzy zamierzają przyjechać do Warszawy, żeby urządzać prowokacje :) Jeśli zaś chodzi o ten cyrk na granicy...przecież to jest ustawiona szopka dla gawiedzi, by \"szont\" mógł się wybielić z zamordowania rozporządzeniami ok. 200 tysięcy Polaków.
A ja zapraszam do Warszawy na Marsz Niepodległości, który z maniakalnym wręcz uporem jest blokowany przez wewnętrznego wroga, zapraszam całe rodziny, pokarzmy tym, którzy nazywają nas faszystami tylko dlatego, że kochamy Polskę i mamy odwagę to głośno mówić, że to MY jesteśmy POLSKA!!!...a oni są niczym.
Od Białego Domu do szpitalnej poczekalni. Felieton Wiesława Mądrzejowskiego \"mogę tylko porównać postawę rządu i władz Warszawy, które zareagowały na przekręt błyskawicznie\" - Drogi autorze, prezydent Trzaskowski był informowany o nieprawidłowościach rok wcześniej, a dyrekcja i zarząd, który był chyba w całości z PO, jeszcze wcześniej.
Jedwabno jednogłośnie za wójtem Pan Sławomir to najbardziej pracowity człowiek jakiego znam. Z pełnym zaangażowaniem wykonywał pracę w administracji skarbowej, jednocześni nie jest mu obca administracja samorządowa. Oby takich osób było jak najwięcej. Pranie Sławku życzę dużo zdrowia i zadowolenie z pracy. Pozdrawiam serdecznie Maria L.
Bezrobocie wyższe niż w regionie. Urząd pracy mówi o wsparciu i sytuacji po zwolnieniach w IKEA Bezrobocie najwyższe w województwie, a włodarze dziwnie zadowoleni na tych fotkach - a może to jednak dobra nowina, że bezrobocie wzrosło. Można będzie wówczas pozyskać środki z budżetu państwa na nowe miejsca pracy, a w tym celu można będzie pojechać np. do Olsztyna. Póki co bezrobotni mogą sobie w lato dorobić na grzybach i jagodach, które zbiorą w lesie, którego jeszcze nie wycięto.
Polak
Godzina zero - Putin i Łukaszenko nigdy w to nie ingerowali i nie przeszkadzali, w przeciwieństwie do Izraela i jego zbrojnego ramienia, zwanego USA, do tego można jeszcze dodać niemieckich nazistów z antify, którzy zamierzają przyjechać do Warszawy, żeby urządzać prowokacje :) Jeśli zaś chodzi o ten cyrk na granicy...przecież to jest ustawiona szopka dla gawiedzi, by \"szont\" mógł się wybielić z zamordowania rozporządzeniami ok. 200 tysięcy Polaków.
Godzina zero.
Czy aby na pewno Putin i Łukaszenko pozwolą nam w tym dniu świętować niepodległość ?!
Polak
A ja zapraszam do Warszawy na Marsz Niepodległości, który z maniakalnym wręcz uporem jest blokowany przez wewnętrznego wroga, zapraszam całe rodziny, pokarzmy tym, którzy nazywają nas faszystami tylko dlatego, że kochamy Polskę i mamy odwagę to głośno mówić, że to MY jesteśmy POLSKA!!!...a oni są niczym.